MASÁŽE

jemné umenie dotyku

Verte, že Vaše telo masáž potrebuje

Ajurvédska masáž

Ajurvédska masáž je hlboko relaxačná celotelová olejová masáž teplým kvalitným sezamovým olejom s pridanými olejmi terapeutickej triedy, ktoré sú vhodné na kĺby a kosti. Vďaka nim je posilnený výsledný relaxačný a blahodárny účinok na telo. Aby som vám mohla ponúknuť takýto typ masáže, absolvovala som už v minulosti okrem trojročnej Školy ajurvédy aj certifikované kurzy zamerané na Ajurvédsku masáž, Indickú masáž a Kurz marmovej terapie v Čechách a Kurz ájurvédskych terapií v Indii.

Masáž trvá 90 min, jej cena je 42 eur.

Bankovanie

Bankovanie je obľúbená masérska technika, najmä v prípade, ak nás trápia bolesti chrbta a šíje a cítime, že máme tieto časti stuhnuté. Vďaka prikladaným bankám sa vytvorí podtlak, čím sa do banky vtiahne časť kože aj s podkožím. To spôsobí, že sa masírované miesto prekrví a zvýši sa doň prívod kyslíka. Pred samotným prikladaním baniek prevediem masáž chrbta kvalitným rastlinným olejom. Po masáži sa môžu na chrbte objaviť červené stopy až modriny po bankách. To je normálna reakcia. Výsledné uvoľnenie stuhnutého chrbta však určite stojí za to.

Masáž trvá 45 minút, jej cena je 25 eur.

joanna

Masáže z Indie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Ďakujem za úžasný relax a pohodu pri ajurvédskej masáži. Vrelo odporúčam všetkým…a teším sa, keď ju budem môcť opätovne zažiť. 

Oli Javorská

Poprad, 2020

Ja som bola nedávno na ajurvédskej masáži a môžem len chváliť. Dúfam, že čoskoro sa koronavírus umúdri a ja budem môcť opäť objednať. 

Libuša Šimeková

Poprad, 2020

Absolvované kurzy a školenia

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.