VZÁCNE KAMENE

Vzácne kamene či polodrahokamy…
Šperky z polodrahokamov boli vždy dôležitou súčasťou ľudskej kultúry a nosili sa ako doplnok, ktorý nielenže vylepšoval vzhľad človeka pri zvláštnych príležitostiach, ale tiež disponoval energiou, ktorú je možné využiť vo svoj prospech.

Už od dávna sú ľudia presvedčení o tom, že vzácne kamene majú liečivú silu, ako napríklad granát, akvamarín, krištáľ, ametyst a mnohé ďalšie. Dokážu pozívne ovplyniť auru vášho tela a podporiť tie vibrácie, ktoré telo práve potrebuje, aby sa zvýšila jeho samoliečivá sila.

Ponúkame vám ručne vyrobené náramky a náhrdelníky japa mály z pravých nerastov. Každý vyrobený náramok sa skladá z precízne opracovaných a hladkých korálok, aby vás tešili nielen vizuálne, ale aby ste sami zacítili ich špecifickú energiu, ktorú môžete využiť podľa vášho zámeru.

magická sila z hlbín zeme

Využite energiu vzácnych kameňov

Ručne vyrábané náramky

Korálkové náramky, vyrobené z pravých polodrahokamov, nie sú len krásne sfarbené, ale majú aj svoju symboliku. Náramok z nich si môžte vybrať podľa znamenia zverokruhu. Môžte si ho vybrať podľa jeho liečivých účinkov a ich vlastností. Alebo si ho môžte vybrať aj podľa farby, ktorý sa hodí k vášmu obľubenému outfitu.
Ponúkame vám širokú škálu vzácnych kameňov, z ktorých naša Aďka vyrába náramky a je len na vás podľa, čoho si vyberiete práve ten váš.
Aktuálnu ponuku vám predstavíme už čoskoro.

Unikátne spojenie polodrahokamu a esenciálneho oleja

Podporte svoje túžby, plány a ciele energiou neživej i živej prírody! Využite silu vzácnych kameňov i esenciálnych olejov. Pripravili sme pre Vás unikátne kombinácie krásnych kamienkových náramkov a čistých esenciálnych olejov v kvalite Touch, ktoré môžete použiť aj ako Váš osobný parfém, aby ste pomocou nich dosiahli stav, po akom túžite. Či už si potrebujete pritiahnuť do života viac pokoja, radosti, lásky, motivácie, odpustenia… 

Aďka

Vzácnymi kameňmi sa nemožno predávkovať

Každý kamienok – korálka má svoje vlastnosti a liečivé schopnosti. Každý z nás má iné energetické vibrácie a pokiaľ si vyberieme minerál, ktorý ladí s našimi vibráciami, pôsobenie kameňa bude vynikajúce.
Záleží len na nás, akým energiám dáme priechod. V každom kamienku je jinová aj jangová energia, obe energie pôsobia na organizmus súčastne.
Nemôžeme sa ich predávkovať, telo si zoberie len toľko energie, koľko potrebuje.