JOGA

Joga v mestách Poprad, Svit či Vysoké Tatry? Vyskúšajte joga lekcie s nami! Každou lekciou vás prevedie certifikovaná a skúsená lektorka jogy. Kde v Poprade si s nami môžete zacvičiť jogu? Ponúkame nasledovné služby: Power joga – ESPRIT CLUB Poprad, Fly joga pre deti aj dospelých – Fly Studio Poprad, Joga & angličtina pre deti – Fly studio Poprad, Súkromné hodiny jogy spojené s muzikoterapiou – Fly Studio Poprad, Joga pre tehotné – Harmony Studio Poprad.

Či už máte bolesti chrbta, ste unavení z práce, potrebujete vypnúť a venovať čas sebe, chcete si oddýchnuť alebo naopak zaposilňovať, láka vás lietanie v závesnej joga šatke – sme tu pre vás! 

A ak chcete s jogou len začať – nemajte obavy. Joga pre každého, nielen pre ultra štíhle a flexibilné jogínky, čo si dajú nohy za hlavu! Joga je zastavenie, uvedomenie si seba, je to starostlivosť, pochopenie, zdravý pohyb, relax. 

pod vedením certifikovanej a skúsenej lektorky

 Joga pre vás

Power Joga

Power joga je aktívnejší a dynamickejší štýl jogy. Tempo cvičenia je rýchlejšie. Táto lekcia je vhodná pre tých, ktorí si chcú trochu zaposilňovať a zvýšiť flexibilitu svojho tela. Power joga je skvelým doplnkom pre tých, ktorí sa pravidelne venujú kondičným a silovým cvičeniam.

Joga pre zdravý chrbát

Joga pre zdravý chrbát je vedená v pomalšom tempe a je vhodná pre začiatočníkov a ľudí, ktorí sa s jógou doteraz nestretli alebo pociťujú bolesti chrbta. Okrem jógových pozícií, pri ktorých sa sústreďujeme na plynulý a hlboký dych, pripájame do zostavy i cvičenia zo špecializovaných kurzov venovaných zdravej chrbtici,

Happy Yoga

Hravá joga pre deti v anglickom jazyku s Lusy, ktorá je nie len certifikovanou lektorkou jogy, ale tiež skúsenou učiteľkou anglického jazyka. Hodiny prebiehajú vo FLY STUDIO Poprad. 

Fly Joga

Cvičenie v závesnej textílii, nazývanej hamak. Fly joga je ideálna možnosť, ako sa dostať do prevrátených pozícii, zakúsiť svet “hore nohami”, uvoľniť chrbticu a zabaviť sa. Hodiny vedú Lusy i Joanna vo FLY STUDIO Poprad.

Joga pre tehotné

Gravid joga je jemné cvičenie pre tehotné. Všeobecne sa odporúča začať s jogou pre tehotné od druhého trimestra. Na mojich hodinách Gravid jogy pridávame do zostavy i ladné a uvoľňujúce pohyby prevzaté z brušných tancov, ktorým sa venujem už viac ako desať rokov. Lekcie vedie Joanna.

Joga pre deti

Priateľská atmosféra, dôraz na správne cvičenie, sústredenie sa na dych, čarovné zvuky tibetským misiek, krátke rozprávky. Také sú obľubené hodiny Jogy pre deti, ktoré vedie Lusy vo FLY STUDIO POPRAD.

INDIVIDUÁLNE vs. SKUPINOVÉ LEKCIE

Individuálne lekcie

Individuálne, súkromné lekcie sú pre vás vhodné, ak neobľubujete plné sály cvičiacich, nevyhovujú vám časy skupinových lekcií alebo máte zdravotné problémy, či iné výhrady, ktoré si vyžadujú pozorný a individuálny prístup lektorky. Na požiadanie kombinujeme súkromné lekcie s cvičením v závesnej šatke, s muzikoterapiou alebo aromaterapiou.

Skupinové lekcie

Skupinové lekcie sú vedené v pohodovej atmorsfére v priestoroch FLY STUDIA POPRAD, ESPRIT CLUBU POPRAD alebo HARMONY STUDIA. 

Prečo si vybrať lektorky

z Rásajany?

– Máme za sebou stovky odučených skupinových aj súkromných lekcií jogy.

– Skúsenosti s vedením hodín jogy pre väčšie skupiny ľudí – na rôznych teambuildingoch.

– Na hodinách zásadne nepoužívame sanskritské názvy pozícii, ale pomenúvame zapájané svaly a časti tela, upozorňujeme na najčastejšie chyby a kladieme dôraz na fyziologicky správne prevedenie cviku.

– Hodiny bez problémov vedieme aj v anglickom jazyku.

– Svoju činnosť vykonávame ako športový odborník na základe zápisu v registri fyzických osôb v športe podľa §80 Zákona 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, SKNACE: 93190 “činnosť športového odborníka” a zápisu oprávnenia na podnikanie v športe. Preto sme s radosťou otvorené spolupráci s hotelmi a inými verejnými inštitúciami. 

joanna

Aké hodiny jogy vediem

Certifikovaný lektorký kurz zameraný na Hatha a Ashtanga Yogu s medzinárodnou platnosťou RYT 200 som absolvovala v indickom Rishikeshi, hlavnom meste jogy. Dnes vediem predovšetkým lekcie Power jogy, Fly jogy pre dospelých, Gravid jogy a súkromné hodiny, kde mám možnosť prepájať svoje jogové skúsenosti s poznatkami z ajurvédy, či s využitím príjemných vôní esenciálnych olejov.

lusy

Aké hodiny jogy vediem

Kurz jogy som absolvovala v Bratislave vo veľmi kvalitnom štúdiu YoGO, kde som po úspešnom absolvovaní získala akreditovaný certifikát. Ako bývalá učiteľka v anglickej školke je mi blízky vzťah k deťom a venujem sa im aj prostredníctvom jogy. Pre deti vediem kurzy Fly jogy = Fly Kids, Happy Yogu, ale aj rôzne súkromné terapie spojené s hrou na indické misky. Vediem tiež hodiny Fly jogy pre dospelých, Power jogu a súkromné hodiny jogy. Mojou veľkou záľubou je spojenie jogy a muzikoterapie.

Jóga v podaní Joanny ma uchvátila hneď od prvej lekcie a nadšenie stále trvá,dokonca sa vystupňovalo, potom ako som vyskúšala jej užasnú ajurvedsku masáž. Jej prístup a vedenie lekcie jógy je vďaka jej schopnostiam, znalostiam a prijemnému hlasu naozaj zážitkom, najmä keď pripojí aj nejaký nádherný príbeh počas krátkej meditácie.To sa ani nedá popísať pre nedostatok superlatívov, to treba zažit.

Lucia Ermová

Poprad, 2018

Lucka je výnimočná cvičiteľka jógy. Naučila ma, aké dôležité je mať správne držanie tela a ako správne dýchať. Hodiny s ňou boli skvelé a kvalitne vyplnené do poslednej minúty. Keďže mi individuálne pripravovala cviky najmä na chrbát, tieto hodiny mi veľmi pomohli. Posilnilo sa nielen moje telo, ale aj duša. Cviky boli veľmi účinné a každá hodina bola zakončená príjemným relaxačným cvičením. Veľmi pekne ďakujem.

Miška Lajošová

Poprad, 2020

Joanna,   chodila som na tvoje hodiny gravidjogy poctivo,bavili ma a vždy som parádne zrelaxovala.Nabrala som energiu do ďalších dní a spoznala som sa s tehulkami,s ktorými som aj rok a pol po pôrode stále v kontakte. Počas tehotenstva ma nikdy nebolel chrbát,vždy som si vďaka joge pouvoľňovala stuhnuté partie. Verím,že sa situácia čoskoro upokojí a opäť sa stretneme na gravidjoge s druhým drobcom na ceste.

Veronika Nevtípilová

Poprad, 2020

YOGA CLASS IN ENGLISH

Absolvované kurzy a školenia

Viesť hodiny jogy nás vnútorné napĺňa, zároveň si však uvedomujeme zodpovednosť, ktorú to vo vzťahu k našim klientom obnáša. Absolvovali sme certifikované lektorské kurzy, ktoré nás oprávňujú pôsobiť ako kvalifikované lektorky jogy, zapísané v Registri fyzických osôb v športe. 

VŠETKO POTREBNÉ NA JOGU NÁJDETE V NAŠOM ESHOPE

ESHOP VEDIEME V SPOLUPRÁCI S FLEXITY

NECH SA DO CVIČENIA NA VAŠEJ JOGAMATKE ZAMILUJETE

ESHOP vám prinášame v spolupráci s obľúbeným joga life-style e-shopom FLEXITY

Prémiový slovenský joga eshop, kde nájdeš to najlepšie zo zahraničia pre jogu a pohyb.

Flexity sa špecializuje na ručne vyberané produkty svetových značiek tvorené so zámerom poskytnúť ideálne vybavenie pre jogínov.