AROMATERAPIA

Aromaterapia je využitie esenciálnych olejov na zlepšenie fyzickej, psychickej a emočnej úrovne človeka. Niektorí experti tvrdia, že esenciálne oleje obsahujú životnú silu rastlín. A ony skutočne sú čistou dušou rastlín. Získavajú sa z najrôznejších častí rastlín (od semienok, cez korene, stonky, listy, kvety až po plody…) a škála ich využitia je skutočne široká. Nezabúdame však, že reč je stále len o esenciálnych olejoch terapeutickej triedy. My vo svojej praxi používame výhradne esenciálne oleje spoločnosti doTERRA. 

Ak sa zaujímate o prednášky o aromaterapii a ste z Popradu, Svitu, Tatier alebo okolia, chcete esenciálne oleje prakticky využívať vo svojej domácnosti, alebo máte záujem o kúpu kvalitných esenciálnych olejov, obrátťe sa na nás. Rady vám s výberom olejov pomôžeme. Osobne pôsobíme v mestách: Poprad, Svit, Vysoké Tatry, ale poradíme aj prostredníctvom emailu. 

Dovoľte, aby vás vaším každodenným životom sprevádzala sila čistých esenciálnych olejov a nezabudnite – Matka príroda je najväčšia liečiteľka. Kvapky koncetrovanej sily bylín vás o tom presvedčia.

 aromaterapia – čisté duše rastlín

Spoznajte silu esenciálnych olejov

Prednášky o aromaterapii

Vediem prednášky a voľné rozprávania o aromaterapii a praktickom využití esenciálnych olejov v každodennom živote. Je potrebné uvedomiť si, že esenciálne oleje sú nesmierne silné a koncentrované – napríklad jedna kvapka mätového esenciálneho oleja má silu ako 28 šálok mätového čaju! Preto s nimi musíme narábať opatrne, s rozvahou a mať potrebné informácie na ich bezpečné a správne použitie.

Predaj esenciálnych olejov

Vo svojej praxi používam výlučne kvalitné esenciálne oleje najvyššej triedy a to konkrétne produkty spoločnosti doTERRA. Túto značku som si obľúbila na základe vlastných skúseností a tiež na základe pozitívnych ohlasov mojich klientiek. Pôsobím ako nezávislá wellness poradkyňa spoločnosti doTERRA. Rada vám s výberom olejčekov poradím a v prípade záujmu objednám. Poradenstvo vykonávam zdarma, pretože chcem, aby sa sila týchto olejčekov dostala k čo najviac ľuďom. Budem rada, ak ma v prípade záujmu o informácie kontaktujete.

Relaxačná olejová masáž

Ajurvédska masáž je hlboko relaxačná celotelová olejová masáž teplým kvalitným sezamovým olejom s pridanými olejmi terapeutickej triedy, ktoré sú vhodné na kĺby a kosti. Vďaka nim je posilnený výsledný relaxačný a blahodárny účinok na telo. Aby som vám mohla ponúknuť takýto typ masáže, absolvovala som už v minulosti okrem trojročnej Školy ajurvédy aj certifikované kurzy zamerané na Ajurvédsku masáž, Indickú masáž a Kurz marmovej terapie v Čechách a Kurz ájurvédskych terapií v Indii.

Masáž trvá 90 min, jej cena je 42 eur.

Oleje pre deti

Esenciálne oleje spoločnosti doTERRA sú vysoko kvalitné oleje terapeutickej triedy, ktoré je možné aplikovať aromaticky, lokálne a vnútorne. Pozor – sú to vysoko koncentrované látky a preto je potrebné vedieť, ktoré a ako použiť. Ak tieto informácie máme, tak esenciálne oleje majú široké využitie v domácnosti a tiež na odstránenie rôznych zdravotných ťažkostí, ktoré trápia malé deti. Ak máte záujem používať aromaterapiu aj pri svojich deťoch, môžete sa na mňa obrátiť. Rada sa s vami podelím o svoje poznatky, ale aj o vlastné skúsenosti, ktoré mám s pravidelným používaním esenciálnych olejov od narodenia mojej malej dcéry.

doterra – dar zeme

Prečo práve doTERRA?

– Vo svojej praxi používame a odporúčame výlučne esenciálne oleje spoločnosti doTERRA a iné používať nebudeme. Tieto oleje sú totiž vysoko kvalitné a pýšia sa štandartom kvality CPTG (Certifikovaná čistá terapeutická trieda), ktorý je najprísnejší v tomto odvetví a certifikuje, že v esenciálnych olejoch nie sú žiadne prídavné látky, syntetické zložky či škodlivé nečistoty, ktoré by znižovali ich kvalitu.
–  Spoločnosť doTERRA starostlivo vyberá rastliny, ktoré použije, a garantuje, že všetky produkty sú získané z obnoviteľných zdrojov a spoločensky zodpovedným spôsobom. Použité rastliny a plody sa získavajú z území ich prirodzeného výskytu, konkrétne z viac ako 40 krajín sveta, pričom polovica z nich sú rozvojové krajiny. Pre tamojších pestovateľov je spoločnosť doTERRA jedinou šancou na prežitie, nakoľko iné možnosti finančného zárobku sa na danom území nevyskytujú. Mnoho ľudí ekonomicky vyspelých krajín si oleje kupujú len z toho dôvodu, aby prakticky a reálne podporilo pestovateľov rozvojových krajín.

Že sú tieto oleje drahé? – Ako sa to vezme. V porovnaní so synteticky vyrobenými aromatickými olejmi áno. Ale keď si predstavíme, koľko kvalitného rastlinného materiálu je treba na vytvorenie malej fľaštičky esenciálneho oleja terapeutickej kvality, a prirátame aj ekonomickú podporu pestovateľov, tak sa nám ta cena už nezdá privysoká.

Vedeli ste, že napr. 0,5 litra medovkového oleja sa predáva za tisíce eur? Znie to pomerne draho, ale vyprodukovanie 0,5 l = 500 ml si vyžaduje až 3 tony rastlinného materiálu.

Od mojej prvej skúsenosti s Joannou som z nej mala veľmi dobrý pocit, kde som ju spoznala ako vedúcu prednášky o Ájurvéde, a veľmi som sa tešila na na ďalšie pokračovanie, ktorého som sa tiež zúčastnila. Taktiež jej prednáška o Aromaterapii ma veľmi zaujala, bolo to príjemné posedenie aj s názornou ukážkou olejov. Odovzdala nám všetkým kopec nových informácii, za čo som veľmi vďačná a teším sa na ďalšie prednášky.

Tejka Šuligová

Poprad, 2018

S olejmi doTERRA som sa prvý krát stretla na hodinách jogy s Joannou. A keď som sa na jej IG dozvedela, že bude objednávať, neváhala som ju kontaktovať! S ich výberom a aplikáciou mi vždy ochotne poradila a pomohla. Sú to veľmi príjemne oleje, ktoré používam denne. Už sa teším, kedy si objednám ďalšie.

Maťa Froncová

Poprad, 2020

CENY esenciálnych olejov sú presne stanovené a pri každom oleji sú iné. Preto tieto produkty neponúkame prostredníctvom eshopu – celá ponuka esenciálnych olejov a ďalších produktov spoločnosti doTerra je totiž nesmierne široká.

Rada Vám však s výberom oleja pomôžem a nezáväzne napíšem jeho cenu. Stačí len napísať na info@rasajana.sk

Oleje posielame po celom Slovensku.

Cena poštovného: 2 eurá.

Z ponuky vyberáme:

Chcete sa k týmto kvalitným a obľúbeným esenciálnym olejom dostať ešte výhodnejšie? – ZAREGISTRUJTE SA U NÁS a nakupujte esenciálne oleje s 25% zľavou!