Ďakujeme za vaše

RECENZIE

Ďakujeme vám za vaše recenzie, referencie, odporúčania a hodnotenia! Veľmi si vážime vaše milé slová, ktoré nás motivujú stále na sebe pracovať a prinášať vám kvalitné služby.

recenzie

Slovami našich spokojných klientov

Jóga v podaní Joanny ma uchvátila hneď od prvej lekcie a nadšenie stále trvá,dokonca sa vystupňovalo, potom ako som vyskúšala jej užasnú ajurvedsku masáž. Jej prístup a vedenie lekcie jógy je vďaka jej schopnostiam, znalostiam a prijemnému hlasu naozaj zážitkom, najmä keď pripojí aj nejaký nádherný príbeh počas krátkej meditácie.To sa ani nedá popísať pre nedostatok superlatívov, to treba zažit

Lucia Ermová

Poprad, 2018

Seminář mi pomohl konečně poznat Ajurvédu od základu. Mnohokrát jsem slyšel různé poučky o tom, jak se Ajurvéda dívá na tu či onu potravinu, ale nevěděl jsem, z čeho její pohled vychází. Zde jsme si od základu vysvětlili systém, na kterém Ajurvéda stojí, a nyní už se v něm dokážu orientovat sám.

David Staščák

Praha, 2018

Od mojej prvej skúsenosti s Joannou som z nej mala veľmi dobrý pocit, kde som ju spoznala ako vedúcu prednášky o Ájurvéde, a veľmi som sa tešila na na ďalšie pokračovanie, ktorého som sa tiež zúčastnila. Taktiež jej prednáška o Aromaterapii ma veľmi zaujala, bolo to príjemné posedenie aj s názornou ukážkou olejov. Odovzdala nám všetkým kopec nových informácii, za čo som veľmi vďačná a teším sa na ďalšie prednášky.

Tejka Šuligová

Poprad, 2018

Joanna, chodila som na tvoje hodiny gravidjogy poctivo, bavili ma a vždy som parádne zrelaxovala. Nabrala som energiu do ďalších dní a spoznala som sa s tehulkami,s ktorými som aj rok a pol po pôrode stále v kontakte. Počas tehotenstva ma nikdy nebolel chrbát,vždy som si vďaka joge pouvoľňovala stuhnuté partie. Verím, že sa situácia čoskoro upokojí a opäť sa stretneme na gravidjoge s druhým drobcom na ceste.

Veronika Nevtípilová

Poprad, 2020

Po zdravotných ťažkostiach som začala chodievať na hodiny jogy k Lucke . Už po prvých hodinách som cítila priaznivé zmeny na mojom fyzickom aj psychickom zdraví. Za čo vďačím hlavne jej pozitívnemu, priateľskému a profesionálnemu prístupu, vďaka ktorému som začala hodiny jogy navštevovať pravidelne. Odporúčam všetkým ľuďom ktorí začínajú s jogou práve Luckine hodiny, kde si vždy skvelo zacvičíte a dobijete sa pozitívnou energiu.

Miriam Novotná

Poprad, 2019

Ďakujem za úžasný relax a pohodu pri ajurvédskej masáži. Vrelo odporúčam všetkým…a teším sa, keď ju budem môcť opätovne zažiť. 

Oli Javorská

Poprad, 2020

Mala som možnosť cvičiť s Joannkou powerjogu aj gravidjogu a pri oboch som sa vždy cítila skvele. Hlavne v tehotenstve som vnímala potrebu spomaliť až zastaviť v každodennom kolotoči, v čom mi jóga a úžasný prístup lektorky neoceniteľne pomohli. Pozitívna, upokojujúca a povzbudzujúca zároveň je aj Joannka aj hodiny jogy s ňou.

Veronika Zeleňáková

Poprad, 2020

Joana je úžasná lektorka. Na každú jednu hodinu sa teším. Hodiny s ňou mi sadli. Dobrá atmosféra, kvalitné cvičenie so správnym dýchaním a relaxom. Po cvičení vždy odchádzam spokojná a nabitá energiou.

Zdenka Kuchtová Kubaská

Poprad, 2020

Ja som bola nedávno na ajurvédskej masáži a môžem len chváliť. Dúfam, že čoskoro sa koronavírus umúdri a ja budem môcť opäť objednať. 

Libuša Šimeková

Poprad, 2020

S Luckou som začala cvičiť jogu minulý rok v októbri a som veľmi spokojná. Lucka je vynikajúca cvičiteľka, ktorá robí svoju prácu veľmi rada. Venuje náležitú pozornosť fyzickému stavu človeka, kondičke, či zdravotným ťažkostiam a cviky ako i ich náročnosť tomu prispôsobuje. Vďaka Luckiným znalostiam a odbornosti som pokračovala v cvičení jogy i počas tehotenstva, čo som samozrejme neskôr veľmi ocenila. Cvičenie jogy s Luckou môžem každému len vrelo odporúčať.

Zuzana Pištová

Poprad. 2020

Ked’ som videla fotky Lucky z hodín fly yogy v krkolomných pozíciach v šatke na instagrame, túžila som to hňed’ vyskúšať. Fly yoga sa stala súčasťou môjho života, na hodínach si človek zacvičí, ponaťahuje celé telo a čo mňa najviac baví, polieta! Lucka hodiny skladá tak, že si každý príde na svoje. Aj ked’to možno vyzerá zložito, nemáte sa čoho báť. Pri celom cvičení na vás dozerá a ak máte s niečim problém, tak vám príde pomôcť a “dotlačí vás” do danej pozície. Takže spravíte všetky pozície, ktorými sa potom môžte chváliť na soc. sieťach. Určite odporúčam všetkým vyskúšať. Ja som na to dotiahla už aj mamku, priateľa a jeho kamarátov. Je to príjemne a zmysluplne strávená hodina, na ktorej sa ešte aj zabavíte.

Nikola Svitanová

Poprad, 2020

Lucka je výnimočná cvičiteľka jógy. Naučila ma, aké dôležité je mať správne držanie tela a ako správne dýchať. Hodiny s ňou boli skvelé a kvalitne vyplnené do poslednej minúty. Keďže mi individuálne pripravovala cviky najmä na chrbát, tieto hodiny mi veľmi pomohli. Posilnilo sa nielen moje telo, ale aj duša. Cviky boli veľmi účinné a každá hodina bola zakončená príjemným relaxačným cvičením. Veľmi pekne ďakujem.

Miška Lajošová

Poprad, 2020

Flyjoga je úžasné cvičenie, pri ktorom si precvičíš celé telo a zažiješ kopu srandy pri realizovaní niektorých zaujímavých pozícií. Je to cvičenie, pri ktorom prekonávaš samu seba a po čase žasneš, čo tvoje telo dokáže. A pri záverečnej relaxácii v šatke si voľne lietaš vo vzduchu. K tomu všetkému potrebuješ dobrého lektora,ktorým Joanna určite je.

Evka z Popradu

Poprad, 2019

Skvelé a profesionálne hodiny fly jogy. Veľká vďaka Joanne, ukázala mi ako sa dá perfektne si zacvičiť a pritom aj oddýchnúť. Odporúčam naozaj všetkým.

Miška Štupáková

Poprad, 2019

Na jógu k Joanne, ktorú cvičí v Mengusovciach, chodím pravidelne a veľmi sa teším na každú hodinu. Či už na hodinu idem unavená , alebo potrebujem vybiť prebytočnú energiu ,vždy sa po cvičení cítim super. Páči sa mi, ako Joanna prepája svoje poznatky z jógy , z ájurvédy a z aromaterapie. Vďaka jej prednáškam o ájurvéde sa mi podarilo lepšie pochopiť ,ako túto starú indickú vedu aplikovať do bežného života. Mala som možnosť vyskúšať aj Joanninu ájurvédsku olejovú masáž , pre mňa veľmi príjemnú, relaxačnú a zároveň povzbudzujúcu a už sa veľmi teším na daľšiu.

Aurika Kručayová Basariková

Poprad, 2018

S olejmi doTERRA som sa prvý krát stretla na hodinách jogy s Joannou. A keď som sa na jej IG dozvedela, že bude objednávať, neváhala som ju kontaktovať! S ich výberom a aplikáciou mi vždy ochotne poradila a pomohla. Sú to veľmi príjemne oleje, ktoré používam denne. Už sa teším, kedy si objednám ďalšie.

Maťa Froncová

Poprad, 2020

Hodiny fly jogy s Joannou boli skvele stráveným časom, kedy som mohla vypnúť hlavu a prijemne si zacvičiť na zemi aj vo vzduchu. Vyhovovala mi organizovanosť hodín a Joannin milý a príjemný prístup. Vrelo odporúčam všetkým, aj tým, čo predtým necvičili.

Lucia Andrejková Neuvirthová

Poprad, 2020

Joannu poznám ako našu inšruktorku flyjogy. Páči sa mi jej ľudský a profesionálny prístup. Po cvičení som príjemne unavená a domov odchádzam plná pozitívnych emócií. Ďakujem pekne za tieto pocity! Odporúčam!

Violeta Dolghi

Poprad, 2020

Joanna je milé, stále usmievavé, energické žieňa. Na “flyku” s ňou sa vždy teším. Jej hodina je zmes flyjógových pozícií, posilňovania a uvoľnenia. Už navštevujem 4. kurz a pôjdem zas. Robí mi to dobre na krčnú chrbticu. “Flyka” učarovala aj mojím deťom. Emka 13 a Aďko 11 chodia zasa k Lucke a veľmi si ju obľúbili. Tešíme sa všetci až táto “koronapauza” skončí a budeme zasa lietať v šatke. Už sme si jednu objednali aj domov…

Janka Martonová

Poprad, 2020