Oleje na spánok

upokojujúce, relaxačné, zmierňujú stres, prinášajú úľavu

Serenity / Zmes na oddych 

Zmes s upokojujúcou a relaxačnou vôňou, ktorá dokáže utíšiť dušu a poskytnúť pocit bezpečia pred každodenným stresom. 
Serenity je zmes dokonalá na rozptyľovanie difuzérom večer pre pokojný spánok, na utíšenie nepokojného bábätka či dieťaťa alebo na pomoc pre zmiernenie starostí či stresu, ktoré toľkí z nás cítia.
Zmes obsahuje oleje: levanduľa, cédrové drevo, gáfrovník lekársky, ylang ylang, majorán, ruman rímsky, vetiver, vanilkové semená, havajské santálové drevo..
Balenie 15 ml.
Cena : 60,67eur
Cena pre registrovaných : 45,50 eur

Serenity kapsuly

Esenciálne oleje do tejto zmesi, ktorú potrebuje snáď každý, boli starostlivo vybrané, aby znížili pocity napätia, upokojili emócie a priniesli pocit pokoja. Podporuje uvoľnenie bez nepriaznivých vedľajších účinkov umelých prídavkov na spanie. Jedna gélová kapsula 30 minút pred spaním môže pomôcť podporiť pokojnejší nočný spánok.
Balenie 60 gélových kapsulí.
Cena : 32,33 eur
Cena pre registrovaných : 24,25 eur

Serenity Combo

Kombinácia esenciálneho oleja Serenity a gélových kapsulí za zvýhodnenú cenu.
Pri kombinovanom použití poskytujú gélové kapsuly Serenity a Zmes na oddych olej prírodné a bezpečné riešenie pre tých, ktorí majú občas problém zaspať a v priebehu noci sa prebúdzajú. Táto efektívna dvojica s obsahom esenciálnych olejov známych svojou schopnosťou upokojiť telo a myseľ pôsobí podporne na uspokojujúci spánok.
Balenie 15 ml olej Serenity
+ 60 ks gélových kapsulí.
Cena : 73,67 eur
Cena pre registrovaných : 55,25 eur

Lavender / Levanduľa

Kvetinová, vzdušná vôňa levanduľového esenciálneho oleja môže mať upokojujúci, utišujúci a uvoľňujúci účinok. Levanduľový olej poskytuje používateľovi útechu v mnohých oblastiach tela aj duše, a preto má zdanlivo neobmedzené použitie.
Upokojuje občasné podráždenia kože, zrýchľuje regeneráciu pokožky.
Obľúbená aj detí, tehotných žien a starších ľudí.
Má aromatické, masážne alebo vnútorné použitie.
Balenie 15 ml.
Cena : 30,67 eur
Cena pre registrovaných : 23,00 eur
Zaujíma vás registrácia?

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám! Tu uvedené výrobky sú len naším výberom zo širokého sortimentu produktov spoločnosti doTERRA.