Kvetinové oleje

pôsobia na emócie a nálady, majú jemnú iskrivú vôňu

Lavender / Levanduľa 

Kvetinová, vzdušná vôňa levanduľového esenciálneho oleja môže mať upokojujúci, utišujúci a uvoľňujúci účinok. Levanduľový olej poskytuje používateľovi útechu v mnohých oblastiach tela aj duše, a preto má zdanlivo neobmedzené použitie.
Upokojuje občasné podráždenia kože, zrýchľuje regeneráciu pokožky.
Obľúbená aj detí, tehotných žien a starších ľudí.
Má aromatické, masážne alebo vnútorné použitie.
Balenie 15 ml.
Cena : 30,67 eur
Cena pre registrovaných : 23,00 eur

 

Geránium / Muškát

Geránium je známy svojou schopnosťou vyvažovania emócií a je tiež bežnou prísadou vo výrobkoch starostlivosti o pleť. Už dlho sa používa pre svoje skrášľujúce vlastnosti. Je veľmi prospešný pre zlepšenie stavu vlasov a pokožky. Zároveň je známe, že pomáha zmierňovať pocity napätia a upokojuje nervy.
Tento olej môže napomôcť pri akné, popáleninách, depresii, ekzéme, hormonálnej nerovnováhe, nespavosti, menštruačných problémoch. Zlepšuje krvný obeh. Kvetinový olej lásky a dôvery.
Balenie 15 ml.
Cena : 48,00 eur
Cena pre registrovaných : 36,00 eur

Clary Sage / Šalvia

Šalvia lúčna je známa svojou schopnosťou povzbudiť a odľahčiť náladu a bežne ju používajú ženy na zmiernenie mesačného nepohodlia spojeného s menštruáciou. Poskytuje upokojujúci účinok počas menštruačného cyklu. Podporuje zdravý vzhľad vlasov a pokožky hlavy. Pôsobí relaxačne, upokojujúco a harmonicky.
Na aromatické, lokálne a vnútorné použitie.
Balenie 15 ml.
Cena : 49,67 eur
Cena pre registrovaných : 37,25 eur

Ylang Ylang

Ylang ylang je preslávený svojou nádhernou vôňou, má však i nespočetne veľa pozitívnych účinkov. Ovplyvňuje sexuálnu energiu, posilňuje vzťahy, má upokojujúce a relaxačné účinky, môže nám byť nápomocný pri zmierňovaní hnevu. 
V dnešných časoch ho tiež často nachádzame ako súčasť parfumov, luxusných vlasových a kožných výrobkoch pre svoju vôňu a výživné ochranné vlastnosti.
Použitie pri masáži podporuje uvoľnenie.
Balenie 15 ml.
Cena : 56,00 eur
Cena pre registrovaných : 42,00 eur
Zaujíma vás registrácia?

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám! Tu uvedené výrobky sú len naším výberom zo širokého sortimentu produktov spoločnosti doTERRA.