Joanna

JANA GURNÍKOVÁ

info@rasajana.sk

0903120696

Lusy

LUCIA LUČIVJANSKÁ

info@rasajana.sk

0903120696

Joanna

Jana Gurníková

Lektorka jogy a mamka malej dcérky. Od mlada dobrý time-manager, takže aj popri materskej vedie hodiny jogy rôznych štýlov a ponúka svoje služny v oblasti ajurvédy, ktorú študovala v ČR a v Indii. Venuje sa tiež ajurvédskej masáži a aromaterapii, na ktorú nedá dopustiť. 

Lusy

Lucia Lučivjanská

Vždy usmievavá a plná energie. Miluje prírodu, jogu, meditáciu s indickými miskami a deti, ktoré učí nielen správne cvičiť, ale tiež spíkovať po anglicky. Jej záľubou je spájať jogu, meditáciu a nekonečné zvuky indických spievajúcich misiek. S ňou zaiste prepadnete čaru muzikoterapie. 

Aďka

Andrea Kováčová

Ktorá žena nemá rada šperky,však ? Každá jedná z nás sa rada ozdobí náušnicami, retiazkou alebo náramkom. Ja som mala vždy rada prírodné materiály a náramky z kameňov – tie som doslova milovala. Keď som sa dostala do obchodíku, kde boli kamene a náramky, nevedela som odísť odtiaľ… Raz večer som sa rozhodla, že si objednám handmade náramok a tak som blúdila po nete. Až som sa preklikala k samotným kamienkom. Cítila som sa ako Alica v krajine zázrakov, každý jeden kamienok – korálka boli pre mňa taký malý zázrak. Klikala som a klikala a už som mala plný košík kamienkov a materiálu na výrobu náramkov. Začala som sa o kamene a minerály viac zaujímať. No a už to nebolo len estetické spájanie korálky ku korálke, už to bolo o špecifickej energii a vibrácii daného kameňa – korálky.

sme tu pre vás

Kde nás nájdete?

Nedisponujeme vlastným štúdiom, pretože našou ambíciou je sprístupniť nami ponúkané služby v širšom okolí a nie len pôsobiť v lokálnom štúdiu.

Tešíme sa preto zo spolupráce s inými štúdiami, klubmi a hotelmi.

Ak vy sami prevádzkujete športový priestor, štúdio, hotel alebo iné na jogu vhodné priestory a ste otvorení spolupráci, kontaktujte nás !

Máte záujem o prednášku ajurvéde, aromaterapii, o individuálne lekcie vo vašich priestoroch, alebo máte záujem s nami zorganizovať jogovo-ajurvédsky pobyt? Napíšte nám !

Power joga – ESPRIT CLUB Poprad, Fly Studio Poprad

Fly joga pre deti aj dospelých – Fly Studio Poprad

Joga & angličtina pre deti – Fly studio Poprad

Súkromné hodiny jogy spojené s muzikoterapiou – Fly Studio Poprad

Joga pre tehotné – Harmony Studio Poprad

Nedeľná joga – Grand Hotel Kempinski High Tatras

Ajurvédske masáže – SM Systém Studio Poprad

Spolupracujeme: