KARIÉRA

naštartuje s nami vaše voňavé podnikanie

Kariéra

Ponúkame vám PODNIKATEĽSKÚ PRÍLEŽITOSŤ so spoločnosťou doTERRA

– Pridajte sa do nášho tímu a objavte možnosti, ako môžete zmeniť nielen svoj život, ale aj životy ostatných ľudí. My vám na tejto ceste pomôžeme!

– Každý z nás si môže vytvoriť taký život, po akom túži. So spoločnosťou dōTERRA si môžete vytvoriť  finančný príjem vďaka trom jednoduchým krokom: spoznajte esenciálne oleje, zdieľajte svoje skúsenosti a produkty, učte ostatných. Všetkými krokmi vás rady prevedieme!

Odštartujte s nami vaše vlastné voňavé podnikanie, i keď s niečím takým nemáte doteraz skúsenosť! Začať môžete aj popri vašom stálom zamestnaní, či materskej dovolenke.

Budeme s vami zdieľať naše podnikateľské know-how a ak sa pohybujete (alebo by ste sa chceli pohybovať) v podobnej profesijnej sfére ako my (joga, alternatívna medicína, masáže, práca s ľuďmi) – ponúkneme vám i naše vlastné vzdelávacie a grafické materiály v spojitosti s použitím esenciálnych olejov, aby ste ich tak mohli sami využívať a prinášať svoje vlastné služby obohatené o ďalší, esenciálny, rozmer.

 

JE TO IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ PRE MŇA, LEBO:

– som presvedčená o tom, že esenciálne oleje sú fantastická vec a chcem, aby o tom vedelo čo najviac ľudí v mojom okolí

– hľadám naplňujúcu príležitosť, ako zmeniť svoj život k lepšiemu

– mám túžbu neustále napredovať

– mám prácu, ktorá ma nebaví a chcem to zmeniť

– mám prácu, ktorá ma baví a esenciálne oleje sú k nej skvelý doplnok

– často sa stretávam s ľuďmi alebo trávim veľa času na sociálnych sieťach, prečo to teda nevyužiť

– mám ambíciu vytvoriť si vedľajší príjem

POZRITE SI KRÁTKE VIDEO O TOM, PREČO SOM VERNÁ SPOLOČNOSTI doTERRRA

A AKÉ MOŽNOSTI doTERRA PONÚKA

Kvalitné esenciálne oleje pomáhajú mne aj mojej rodine pri rôznych emočných aj zdravotných ťažkostiach.

A ako mamička na materskej mám príležitosť si privyrobiť a ponúkať ďalej tieto skvelé oleje a rôzne produkty, ktoré doterra ponúka.

Tami

V doTERRE som registrovaná a olejčeky využívam už rok. Využívame ich celá rodina a veľmi nám pomáhajú. Do olejov som sa rozhodla investovať kvôli môjmu malému synovi, pre ktorého som chcela a vždy chcem to najlepšie. Verím v čistú silu prírody, ktorej sme súčasťou a má pre nás všetko, čo potrebujeme.

Čo sa týka našej skúsenosti s olejmi, je dôležité vedieť ich správne používať, pretože sú to veľmi silné a koncentrované látky. Odkedy ich máme doma, do lekárne a k lekárovi už vôbec nechodíme. Za mňa bola investícia do esenciálnych olejov určite to najlepšie rozhodnutie.

Domi

Svet vôní je pre mňa ako somelierku veľmi dôležitý. Voňavý svet doTERRA pre mňa znamená zaslúženú odmenu na záver každého dňa – vždy sa teším na to, ktorú vôňu či dokonca “koktejl” vôní v difuzéri si doprajem. Celkovo však verím v liečivú silu rastlín a esenciálne oleje doTERRA si ma získali najmä svojou vysokou kvalitou, ale aj širokým sortimentom. Odkedy som sa stala súčasťou tímu doTERRA, môžem si svoje obľúbené vône nakupovať s členskou zľavou, ale tiež môžem účinkami eseciálnych olejov tešiť svojich blízkych a priateľov. Navyše je to pre mňa milý koníček – čítať si o výrobe olejov a ich účinkoch, vytvárať rôzne kombinácie olejov do difuzéru alebo využívať ich v domácnosti je skvelé.

Slávka

Tí ktorí ma poznajú, tak určite vedia, že akékoľvek ťažkosti, zdravotné, psychické problémy či prevenciu, sa vždy snažím riešiť prírodnou cestou. Bylinkové čaje pijem na litre a každý deň sa utvrdzujem v tom, ako nám príroda poskytuje všetko čo potrebujeme. Všetko, čo nám naša Zem ponúka, je mi veľmi blízke a takto som sa dostala aj k Doterre, ktorá mi ponúkla kvalitné esenciálne oleje. Predstavujú pre mňa tú najkrajšiu a najvoňavejšiu lekárničku. Pomohli mi pri tráviacich ťažkostiach, neutíchajúcich bolestiach hlavy, pri nespavosti a mnohých ďalších bežných každodenných boliestkach.

Sú rovnako súčasťou všetkých mojich hodín fly jogy, jogy a terapii s indickými miskami. Ľudia a deti ich milujú a častokrát už čakajú s nastavenou rukou, aby si mohli vychutnať voňavý záver hodiny.

Ak by ktokoľvek s čímkoľvek potreboval pomôcť, prípadne by sa k nám “doterrákom” chcel pridať pokojne sa mi ozvite. Budem sa tešiť na každého a každú z Vás.

Lusy

Sieťový model podnikania
spolu s vysoko kvalitným
produktom či službou, ponúka
bezkonkurenčnú
príležitosť na to, aby mohli
ľudia prosperovať.

— Bob Burg

Pridajte sa do nášho tímu – podporíme vás!

Podnikateľská príležitosť sa vám otvára už jednoduchou registráciou do spoločnosti doTERRA!