Yoga Kolekcia

sada olejov pre všetkých milovníkov jogy

Yoga Collection

Exkluzívne trio esenciálnych olejov navrhnuté pre milovníkov jogy telom i dušou.
Obsahuje zmesi Align, Arise a Anchor – perfektné zmesi na zlepšenie vášho života a praxe jogy. Toto trio podporuje účinné cvičenie jogy, podporuje pocit úplnosti a odvahy. Povzbudzuje pocit pevného uzemnenia, z ktorého sa môžete odpichnúť vpred
Balenie 3 x 5 ml.
Cena : 76,70 eur
Cena pre registrovaných : 57,50 eur

Možné zakúpiť ako sadu – Yoga Collection alebo ako jednotlivé oleje.

Align / Zmes vnútorného stredu

Cítite sa rozpoltený a nemáte kontrolu nad vaším osudom? Každodenným cvičením si pripomínajte svoju vlastnú hodnotu a zostaňte vo svojom vnútri pokojný. Esenciálne oleje bergamotu, koriandra, majoránu, mäty piepornej, ruže a čistý výťažok z jazmínu v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vám v zmesi vnútorného stredu Align pomôžu udržať si vieru v seba a zostať otvorený všetkým možnostiam.

Balenie 5 ml.
Cena : 26,33 eur
Cena pre registrovaných : 19,75 eur

Arise / Zmes vyššieho uvedomenia

Na ceste za dosahovaním vašich cieľov a uskutočňovaním vašich snov nie sú problémy a prekážky zriedkavosťou. Každodenným nácvikom afimácií a povzbudzujúcimi jogínskymi pozíciami ako aj používaním radosť prinášajúcich aróm môžete tieto prekážky prekonať. Esenciálne oleje grapefruitu, citróna, osmantu, medovky a sibírskej jedle, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vás v zmesi vyššieho uvedomenia budú inšpirovať, aby ste povstali a siahli do výšin. Vône v tejto zmesi podporujú stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci.
Balenie 5 ml.
Cena : 29,70 eur
Cena pre registrovaných : 22,25 eur

Anchor / Zmes sprítomnenia

Niekedy sa v tomto šialene rušnom modernom svete cítite vyvedený z miery a neistý samy sebou. Pred sebou máte siahodlhý zoznam povinností a neisté priority. Nájsť rovnováhu pomocou aromaterapie a jednoduchých jogínskych pohybov môže byť vynikajúci prvý krok. Zmes sprítomnenia Anchor prináša pevnú vieru v seba, aby ste pristupovali k cvičeniu a životu s pokojom a silou. Esenciálne oleje levandule, cédrového dreva, santalového dreva, škorice, kadidla, čierneho korenia a pačuli, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom v tejto zmesi podporia váš pocit spolupatričnosti, emocionálnu harmóniu a vrodenú múdrosť.
Balenie 5 ml.
Cena : 31,33 eur
Cena pre registrovaných : 23,50 eur
Zaujíma vás registrácia?

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám! Tu uvedené výrobky sú len naším výberom zo širokého sortimentu produktov spoločnosti doTERRA.