JOGA ESHOP

všetko potrebné na jogu

Joga eshop, v ktorom nájdete všetko potrebné na jogu. Široký výber joga pomôcok, podložky na jogu, jogamatky, doplnky.

Joga eshop pre všetkých milovníkov jogy.

ESHOP vám prinášame v spolupráci s obľúbeným joga life-style e-shopom FLEXITY

Prémiový slovenský joga eshop, kde nájdeš to najlepšie zo zahraničia pre jogu a pohyb.

Flexity sa špecializuje na ručne vyberané produkty svetových značiek tvorené so zámerom poskytnúť ideálne vybavenie pre jogínov.

Aby ste sa do cvičenia na vašej jogamatke zamilovali!

Flexity je obchod pre milovníkov jogy, pilates, fitness, meditácie, ajurvédy, mindfulness, masáží a starostlivosti o tela aj ducha. Hľadáme po celom svete pre vás produkty, ktoré pomôžu vašej praxi, aby bola bezpečnejšia, kvalitnejšia, zábavnejšia a vedomejšia a to všetko s ohľadom na prírodu a spoločnosť. 

Dôvody prečo nakúpiť u nás:

  • Sme výhradný dodávateľ niektorých svetových značiek (Alo Yoga, Liforme)
  • Ponúkame profi poradenstvo k celému sortimentu
  • Sami sa joge venujeme a skúšame produkty
  • Objednávky posielame čo najrýchlejšie sa dá
  • Všetky objednávky sa u nás vždy dajú upraviť, pozmeniť či ušiť na mieru, nebudete od nás počuť, že sa niečo nedá
  • Máme bezpečný a rýchly nákupný proces

ESENCIÁLNE NÁRAMKY

esencie & vzácne kamene

Podporte svoje sny a ciele energiou živej a neživej prírody. Využite silu unikátnych kombinácií esenciálnych olejov a vzácnych kameňov.

Ponúkame jedinečné sety esenciálnych olejov doTERRA v kvalite Touch, ktoré je možné využiť ako osobné parfumy, a štýlových náramkov z prírodných vzácnych kameňov. Tie sú ručne vyrábané s najúprimnejším zámerom podporiť váš zámer, pre ktorý ste si ich vybrali.

AJURVÉDA ESHOP

ajurvédske doplnky stravy

Ajurvédske prírodné produkty a doplnky vyrobené na základe poznatkov tradície ajurvédskej medicíny nám pomáhajú v každodennej starostlivosti o naše zdravie.

Stav rovnováhy energií Váta, Pitta a Kapha sa vplyvom prostredia, stresu, nesprávnej stravy a iných faktorov môže narušiť, čo pocítime aj na vlastnom tele a psychike. 

Prinášame Vám ajurvédske bylinné kapsule ORGANIC INDIA. Spoločnosť Organic India má vo svojom portfóliu široký sortiment certifikovaných prírodných produktov tej najvyššie kvality. Ponúka celú radu špecializovaných výživových doplnkov, bylinných čajov, korenín a dochucovadiel vyrábaných podľa tradičných ajurvédskych receptúr. Všetky výrobky sú pestované na indických ekofarmách a v BIO kvalite. Neobsahujú žiadne prídavné ani konzervačné látky.

ESENCIÁLNE OLEJE

koncentrovaná sila bylín

Vo svojej praxi používam výlučne kvalitné esenciálne oleje najvyššej triedy a to konkrétne produkty spoločnosti doTERRA. Túto značku som si obľúbila na základe vlastných skúseností a tiež na základe pozitívnych ohlasov mojich klientiek. Pôsobím ako nezávislá wellness poradkyňa spoločnosti doTERRA. Rada vám s výberom olejčekov poradím a v prípade záujmu objednám. Poradenstvo vykonávam zdarma, pretože chcem, aby sa sila týchto olejčekov dostala k čo najviac ľuďom. Budem rada, ak ma v prípade záujmu o informácie kontaktujete.

CENY esenciálnych olejov sú presne stanovené a pri každom oleji sú iné. Preto tieto produkty neponúkame prostredníctvom eshopu – celá ponuka esenciálnych olejov a ďalších produktov spoločnosti doTerra je totiž nesmierne široká.

Rada Vám však s výberom oleja pomôžem a nezáväzne napíšem jeho cenu. Stačí len napísať na info@rasajana.sk

Oleje posielame po celom Slovensku.

Cena poštovného : 2 eurá.

Chcete sa k týmto kvalitným a obľúbeným esenciálnym olejom dostať ešte výhodnejšie? – ZAREGISTRUJTE SA U NÁS a nakupujte esenciálne oleje s 25% zľavou!