Difúzery

praktické a obľúbené

Petal 

Rozvonia váš domov, čistí, dezinfikuje vzduch a zbavuje ho vírusov a baktérií. Vďaka veľmi jemnej hmle, ktorá naplní až 30 metrov štvorcových, vám difuzér Petal 2.0 zaistí, že získate maximum z rozptýlenia esenciálnych olejov.
🌿 Difuzér Petal zlepšuje životnosť olejov vďaka nastaveniu na 2 a 6-hodinovej nepretržitej alebo 12-hodinovej prerušovanej prevádzke vrátane možnosti zapnúť alebo vypnúť nočné svetlo. Ako darček pre vašich najbližších alebo ako potešenie pre vás. Difuzér Petal je moderný a kompaktný a zaistí vám úplnú kontrolu nad spôsobom, akým rozptyľujete oleje vo vašom domove či kancelárii.
Cena : 54,50 eur
Cena pre registrovaných : 40,75 eur

Lumo

Difúzer Lumo zmení akúkoľvek miestnosť na pokojný a harmonický priestor rozptýlením esenciálnych olejov pomocou ultrazvukovej technológie a farebných variácií inšpirovaných prírodou.
🌿 Je vybavený javorovým dreveným podstavcom a niekoľkými nastaveniami svetla inšpirovanými prírodnými prvkami. Ponúka prispôsobiteľný výstup studenej hmly – Lumo môže pracovať 2 až 5 hodín nepretržite a 10 hodín prerušovane. Ultrazvuková technológia. Pokrytie až 50 metrov štvorcových.
Cena : 102,33 eur
Cena pre registrovaných : 76,75 eur
Zaujíma vás registrácia?